Hrvatska gospodarska komora

Kuća Prodaja Privlaka 170 m2

Osnovni podaci

Grad:Privlaka

Šira lokacija:Privlaka

Cijena/m²:1.764,71 €

Površina:170 m²

Sobnost:2

Kupaonica:1

Stanje:Održavano

Udaljenost do mora:300 m

Opis

Prodaje se dvosobna , troetažna kuća u nizu u Privlaci udaljena svega 300m od mora.
Kuća se sastoji od ulaznog prostora , ostave , wc-a , kuhinje s blagovaonicom , dnevnog boravka , hodnika , kupaonice , čajne kuhinje i dvije spavaće sobe.
Korisa površina nekretnine je 75 m2 , dok sporedni dio sačinjavaju ulaz , terasa u prizemlju , balkon na 1.katu , terasa na drugom katu , vrt površine 27 m2 i parking mjesto što ukupno čini 170 m2.

Nekretnina je namještena i opremljena , idealno za stanovanje ili bavljanje turizmom.Posjeduje sve komunalne priključke , te dokumentaciju (građevinsku , uporabnu i etažirano) 1/1 bez tereta.

Ostali podaci

Ostali podaci

  • Orijentacija: Jugoistok
  • Stolarija: ALU - PVC stolarija
  • Br. spavaćih soba: 2
  • Udaljenost od plaže: 300 m
  • Udaljenost do mora: 300 m
  • Prijevoz: Autobus

Opis nekretnine

  • Blizina plaže
  • Miran predio
  • Namješteno
  • Pogled na more
  • Zasebni ulaz u objekt
  • Osnovna infrastruktura: Gradski vodovod, Kabelska TV, Struja

Opremljenost nekretnine

  • Klima uređaj

Prostorije (objekti) uz nekretninu

Dozvole

  • Građevinska dozvola
  • Lokacijska dozvola
  • Uporabna dozvola
  • Vlasnički list
  • Etažirano

PRIVLAKA

Privlaka, maleni poluotok 18 km od centra Zadra koji se na svojoj istočnoj strani spaja s kraljevskim Ninom.
Nalazi se na regionalnoj cesti Zadar-Nin- otok Vir
Privlaka obiluje dugim, plitkim, pješčanim plažama, čistim morem te prekrasnom šetnicom koja se proteže uz obalu cijelog poluotoka. Taj predivni mali poluotok je kao stvoren za opuštanje i uživanje u kristalno čistom moru igrama u pijesku te dugim šetnjama uz more, šetnicom dugom 8 km sa koje se u večernjim satima pruža pogled na prekrasan zalazak sunca, a najspektakularniji pogled je definitivno sa Rt-a Punte Artić najzapadnije točke kopnene Dalmacije.
Zbog povoljnog vjetra sa sjeverne strane Privlake u predjelu Sabunike nalazi se jedna od najpoznatijih surferskih destinacija.

Privlačani su poznati po sabunjarima, ljudima koji su mukotrpnim vađenjem pijeska iz mora postali nadaleko poznati, a nakon 2. svjetskog rata i izgradili grad Zadar udaljen samo 15 minuta vožnje.

Osim mnogobrojnih sakralnih spomenika kršćanstva iz 14. st., Privlačani se izuzetno ponose crkvom Sv. Vida iz 13.st. te crkvom Sv. Barbare, koja je izgrađena za vrijeme Domovinskog rata i župnom crkvom Rođenja Blažene Djevice Marije iz 19.st. koja je među najljepšim primjercima klasicističke arhitekture u Dalmaciji. Sačuvani su i privlački bunari tada izvor vode i života. Danas je sačuvano 12 takvih bunara. Najpoznatiji među njima je bunar Sokolar spomenut u 1.hrvatskom romanu.

Broj pregledavanja: 513

Kontaktirajte agenta

Polja označena sa * su obavezna

Izdvojene nekretnine

Zadar, Zadar
Moderan stan od 97 m² s privatnom krovnom terasom

Pov.: 97 m²

Sobnost: 3

300.700 €

Moji favoriti

Moguće je dodati najviše 12 nakretnina u favorite, ako želite dodati i ovu nekretninu obrišite neku od već odabranih.

Moji favoriti

Jeste li sigurni da želite ukloniti sve označene nekretnine iz favorita?