Hrvatska gospodarska komora

Apartmani u Privlaci u izgradnji - ODLIČNA LOKACIJA - POGLED NA MORE

Osnovni podaci

Grad:Privlaka

Šira lokacija:Privlaka

Cijena/m²:2.791,44 €

Površina:63,05 m²

Površina parcele:350 m²

Sobnost:2 S+DB

Kupaonica:1

Katnost:1/2

Grijanje:Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije

Stanje:Novouređen

Energetski certifikat:U izradi

Udaljenost do mora:80 m

Opis

Privlaka - Južna strana Prodaju se apartmani u Privlaci (5 stambenih jedinica ) u novogradnji. 4 x dvosobna apartmana neto površine 63,07 m2 (dva se nalaze u prizemlju te dva na 1.katu) koji se sastoji od dvije spavaće sobe , ostave/praonice , dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom , kupaonicom , dodatni wc te terasu od 7.20 m2 - cijena 176.000 eura (bruto površina 66,7) 1 x trosoban luksuzni (na drugoj etaži samostojećeg objekta) ukupne neto površine 103,73 m2 koji se satoji od tri spavaće sobe , ostave/praonice , dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom , dvije kupaonice ,dodatni wc te terasu koja ga okružuje s površinom 42 m2. - cijena 320.000 eura (bruto površina 127 m2) Svi navedeni apartmani se prodaju uz dva pripadajuća parkirna mjesta. APARTMANI U IZGRADNJI s 5 stambenih jedinica na idealnoj lokaciji s predivnim pogledom na more te svega 5 minuta hoda od centra Privlake , na vrlo mirnoj lokaciji međutim s blizinom svih potrebitih sadržaja (trgovina ,caffe bar, restoran itd.) Položaj objekta je jugoistok plasiran na zemljištu površine 505 m2. Sve navedene jedinice će posjedovati vlastite priključke struje i vode te vlastita parkirna mjesta. 

Ostali podaci

Ostali podaci

  • Novogradnja
  • Orijentacija: Jugozapad
  • Stolarija: ALU - PVC stolarija
  • Br. toaleta: 2
  • Br. spavaćih soba: 2
  • Udaljenost od centra: 250 m
  • Udaljenost do mora: 80 m
  • Udaljenost od prijevoza: 3 min
  • Godina izgradnje: 2022
  • Grijanje: Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije

Opis nekretnine

  • Blizina dućana
  • Blizina škole
  • Pogled na more
  • Open space
  • Osnovna infrastruktura: Gradski vodovod, Kabelska TV, Struja, Telefonska instalacija

Opremljenost nekretnine

  • Klima uređaj
  • Portafon

Prostorije (objekti) uz nekretninu

  • Parking

Dozvole

  • Građevinska dozvola
  • Lokacijska dozvola
  • Uporabna dozvola
  • Vlasnički list
  • Uporabna dozvola u postupku
  • Etažiranje u postupku

PRIVLAKA

Privlaka, maleni poluotok 18 km od centra Zadra koji se na svojoj istočnoj strani spaja s kraljevskim Ninom.
Nalazi se na regionalnoj cesti Zadar-Nin- otok Vir
Privlaka obiluje dugim, plitkim, pješčanim plažama, čistim morem te prekrasnom šetnicom koja se proteže uz obalu cijelog poluotoka. Taj predivni mali poluotok je kao stvoren za opuštanje i uživanje u kristalno čistom moru igrama u pijesku te dugim šetnjama uz more, šetnicom dugom 8 km sa koje se u večernjim satima pruža pogled na prekrasan zalazak sunca, a najspektakularniji pogled je definitivno sa Rt-a Punte Artić najzapadnije točke kopnene Dalmacije.
Zbog povoljnog vjetra sa sjeverne strane Privlake u predjelu Sabunike nalazi se jedna od najpoznatijih surferskih destinacija.

Privlačani su poznati po sabunjarima, ljudima koji su mukotrpnim vađenjem pijeska iz mora postali nadaleko poznati, a nakon 2. svjetskog rata i izgradili grad Zadar udaljen samo 15 minuta vožnje.

Osim mnogobrojnih sakralnih spomenika kršćanstva iz 14. st., Privlačani se izuzetno ponose crkvom Sv. Vida iz 13.st. te crkvom Sv. Barbare, koja je izgrađena za vrijeme Domovinskog rata i župnom crkvom Rođenja Blažene Djevice Marije iz 19.st. koja je među najljepšim primjercima klasicističke arhitekture u Dalmaciji. Sačuvani su i privlački bunari tada izvor vode i života. Danas je sačuvano 12 takvih bunara. Najpoznatiji među njima je bunar Sokolar spomenut u 1.hrvatskom romanu.

Broj pregledavanja: 8801

Kontaktirajte agenta

Polja označena sa * su obavezna

Izdvojene nekretnine

Luksuzna kuća, Prodaja, Preko, Ugljan
Vrhunska vila Muline otok Ugljan prodaja

Pov.: 172 m²

Sobnost: 3

970.000 €

Vila, Prodaja, Zadar, Zadar
Zadar villa u gradu na mirnoj i tihoj lokaciji

Pov.: 576 m²

Sobnost: 3

1.580.000 €

Kuća u nizu, Prodaja, Pag, Šimuni
Luksuzna kuća u nizu otok Pag Mandre

Pov.: 135 m²

Sobnost: 3

545.000 €

Luksuzna vila, prodaja, Novigrad
Luksuzna Villa s bazenom i teniskim terenom

Pov.: 180 m²

Sobnost: 4

Cijena na upit

Luksuzna vila, Prodaja, Ražanac, Rtina
Prvi red dizajnerska vila

Pov.: 357 m²

Sobnost: 5

2.950.000 €

Moji favoriti

Moguće je dodati najviše 12 nakretnina u favorite, ako želite dodati i ovu nekretninu obrišite neku od već odabranih.

Moji favoriti

Jeste li sigurni da želite ukloniti sve označene nekretnine iz favorita?